Обладнання для дезінфекції басейнів у Києві

 

Купити обладнання для дезінфекції басейнів у Києві з доставкою по Україні пропонує компанія Water Stream. Щоб купання і плавання приносило задоволення, обов’язкова підтримка ідеальної якості води в басейні. І це питання полягає не так в естетичній привабливості, а скоріше безпеки користувачів. Зберегти нормативну якість води неможливо без ручної хімічної чи автоматичної апаратної дезінфекції.

Різновиди та ціни на обладнання для дезінфекції басейну

Обладнання для дезінфекції басейну, купити яке ви можете у нас, включає кілька видів пристроїв:

 • Насоси дозуючі (насос-дозатори)
 • Хлоргенератори (хлоратори)
 • Системи без додавання хлору (AQUASCENIC)
 • Ультрафіолетові установки (UV-дезінфектори)
 • Станції контролю

Устаткування для дезінфекції басейнів

Багато власників використовують метод ручного дозування хімічних реагентів для дезінфекції басейну та підтримки правильних параметрів води, але цей метод м’яко кажучи неточний, трудомісткий та небезпечний. Ручне дозування хімії завдає маси незручностей, включаючи їдкий запах хлору, плями від реагентів, а також неприйнятний вид басейну у випадках, коли забули покласти таблетку хімії для басейну вчасно. Краще довірити процес сучасної автоматики та придбати обладнання дезінфекції басейну у нашої компанії. Все що необхідно зробити це первинне налаштування та контроль працездатності пристрою. Та й економія очевидна: автоматична дезінфекція води в басейні виключає можливість передозування, підлаштовується під пікові навантаження і дні максимального відвідування, дозуючи кількість реагентів, яка необхідна в даний момент. Обладнання для дезінфекції басейнів, купити яке ви можете у нас, заощаджує власникам витрата хімії від 25% до 90% від загальної витрати щосезону. Вода у басейні зберігає у своїй еталонні параметри. Витрати обладнання для дезінфекції води окупаються лише з цього у 1-3 років експлуатації.

На обладнання для дезінфекції басейнів ціни залежать від функціоналу, складності та граничної кількості води, що обробляється за одиницю часу. У кожному пристрої застосовується один або кілька методів дезінфекції:

 • Хлорування води у басейні – найпопулярніше протягом багатьох років. Позбавляє від бактерій та вірусів, шкідливих мікроорганізмів, від яких зацвітає вода. Відповідно виключається поява неприємних запахів. Хлоратор (хлоргенератор) забезпечує реакцію із розчиненою у воді сіллю. Виділення іонів хлору забезпечує якісне очищення води.
 • Озонування – найекологічніша методика очищення води. Дозволяє за мінімальних витрат часу «оновити» воду, нейтралізувати запахи. Озон прибирає зайві бактерії, потім розчиняючись у повітрі безслідно.
 • Ультрафіолетове опромінення басейну (UV-лампами) застосовується для знищення у воді шкідливих мікроорганізмів. Реалізує разове очищення, але не має тривалого ефекту, тому процедуру слід повторювати регулярно (щодня).
 • Кисень – оптимальний вибір для алергіків. Дезінфікує воду в басейнах, затребуваних у приватному секторі. Методика схожа з дією іонів хлору: реагенти в гранулах або порошковому вигляді дозовано надходять у басейн, після чого починається хімічна реакція, і гине більшість шкідливих мікроорганізмів.
 • AQUASCENIC – це пристрій, здатний абсолютно без хімії підтримувати воду у Вашому басейні в ідеальному стані. Принцип роботи даної установки заснований на
  двох процесах – гідроліз та іонізація. Детальніше…

Вище перераховані методи комбінуються для досягнення оптимального результату та відповідно до побажань замовника. Наприклад, часто звертаються з побажанням купити дезінфектор води у басейні без хлору. У разі алергії завжди підбирається ефективна заміна у вигляді безхлорної установки, UV-стерилізатора та активного кисню.

Як замовити обладнання для дезінфекції басейну

Компанія «Water Stream» допоможе всім охочим купити обладнання для дезінфекції води в басейні в Києві та по всій Україні наші задоволені клієнти користуються найсучаснішими пристроями для знезараження води в басейнах. Якщо ви вже визначилися або вагаєтесь з вибором системи дезінфекції, то сміливо телефонуйте нам для отримання консультації!