Фільтри для басейнів у Києві

 

Купити фільтри для басейнів у Києві та по Україні пропонує компанія «Water Stream». Крім популярних функцій підігріву та циркуляції, найнеобхідніше – фільтрація води у басейні. Адже без належного очищення приємна ємність для купання швидко перетворюється на каламутне болото, втрачаючи блакитний колір і набуваючи неприємного запаху. Це не лише неестетично, а й суперечить санітарно-гігієнічним нормам. Щоб уникнути подібних наслідків, рекомендуємо встановлювати фільтри для басейнів і регулярно їх обслуговувати.

Фільтри для басейнів: ціни та опис

Фільтри для басейнів, купити які ви можете у нас є сучасними та технологічними пристроями, які поєднують класичні принципи очищення з інноваційними технологіями. Спеціальні пристрої видаляють із води всілякі механічні включення та виробляють делікатну дезінфекцію, знищуючи шкідливі бактерії, грибки. Правильна фільтрація води зберігає чистоту басейну, приємний зовнішній вигляд та забезпечує довговічну безперебійну експлуатацію насосного обладнання.

Фільтри для басейнів у Києві

Звичайно, на системи фільтрації води ціни варіюються у широкому діапазоні. Залежно від ваших потреб, у нас можна купити фільтри для басейну невеликого обсягу, що актуально для приватних об’єктів (економ фільтри для басейну), а також замовити фільтраційні установки для басейнів промислового та преміум класу, які дозволяють обслуговувати великі водні об’єкти комерційного та громадського. призначення (плавальні басейни, SPA-комплекси та wellness-центри). У нас ви можете купити водоочисне обладнання від найкращих перевірених виробників.

Алгоритм роботи в більшості випадків такий: відібрана через скіммери і донні отвори вода подається на фільтр грубої очистки, після цього під дією циркуляційного насоса переміщається для більш тонкого очищення на станцію, що фільтрує. Розрізняють механічну, хімічну та електрофізичну фільтрацію, а також комбіновані методи очищення води.

На вартість фільтрів для басейну також впливає обраний конструктивний тип фільтра. Основних видів кілька:

  • Піщані фільтри для басейнів
  • Картриджні фільтри для басейнів
  • Діатомові фільтри
  • Навісні текстильні

Фільтри для басейнів у Києві

Щоб правильно вибрати та купити фільтр води для басейну, потрібно враховувати тип басейну, його розміри, об’єм чаші та особливості експлуатації (регулярно, за сезонами, щодня або час від часу). Через популярність відкритих басейнів необхідна фільтрація води від піщин, пилу та бруду, а також від мікроорганізмів. Все це приносить вітер чи банально сипеться з дерев. Окрім безпосередньо очищення якісні фільтрувальні установки для басейнів ефективно нейтралізують неприємні запахи, що помітять та оцінять усі гості, так само як і сімейство користувача приватного басейну.

Як замовити фільтри для басейнів

Якщо ви потрапили на наш сайт за запитом купити фільтр для басейну, як і в інших містах України, вам допоможе компанія «Water Stream». Чи не можете визначитися з вибором? Сміливо дзвоніть і пишіть нам, а досвідчені фахівці онлайн підкажуть який фільтр для басейну купити, врахують ваші потреби та наявний бюджет.

Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение