Роботи пилососи для басейну у Києві

 
Купити роботи пилососи для басейну пропонує компанія «Waterstream». Дане обладнання – це справжні помічники у підтримці чистоти дна та стін басейнів. Сучасні технології, дуже проста експлуатація та інтуїтивне управління – це все про роботи для чищення басейнів. Все що потрібно зробити власнику басейну – це підключити пилосос до електроенергії та кинути у воду. При чому це автоматичне пристосування легко впорається із забрудненнями на стінах і щаблях чаші басейну і з успіхом видалить бруд з ватерлінії. Власники таких роботів зазначають, що з ними набагато легше справлятися з басейном, не витрачаючи щомісяця кошти на виклик сервісних майстрів з обслуговування басейну.

Робот-пилосос для басейну: ціна та опис

Ціни на роботи пилососи для басейну, купити які ви можете у нас, цілком доступні для більшості замовників. Оскільки для будь-якого масштабу, обсягу чаші та бюджету знайдеться оптимальний варіант. Є на ринку України досить великий вибір. Вартість роботів-пилососів для чищення басейну варіюється в широкому діапазоні і залежить від таких характеристик:
 • Потужність
 • Конструкція
 • Розташування щіток
 • Принцип роботи
 • Спосіб управління
 • Тощо

Роботи-пилососи Aquabot

Ми пропонуємо купити роботи пилососи для басейнів Aquabot. Уся лінійка роботів пилососів Aquabot оснащена гігроскопічною системою Gyro та навігаційним алгоритмом AquaSmart. Ціна пилососу для басейну безпосередньо залежить від обраної моделі, потужності насоса, а, відповідно, та площі басейну.

Лінійка для приватних басейнів:

 • Робот-пилосос Aquabot FR C70 призначений для очищення невеликих приватних басейнів довжиною до 10 м та площею басейну не більше 60 квадратних метрів. Довжина кабелю 16м. Чистить лише дно басейну.
 • Робот-пилосос Aquabot UR400 – ця модель призначена для очищення невеликих приватних басейнів довжиною до 12 м та площею басейну не більше 80 квадратних метрів. Довжина кабелю 18м. Призначений для очищення дна, стін басейну та ватерлінії.
 • Робот-пилосос Aquabot WR400 призначений для очищення невеликих приватних басейнів довжиною до 12 м та площею басейну не більше 80 квадратних метрів. Довжина кабелю 18м. Призначений для очищення дна, стін басейну та ватерлінії. Можливе дистанційне керування через смартфон за допомогою Bluetooth.
 • Робот-пилосос Aquabot WR300 – дана модель призначена для очищення невеликих приватних басейнів довжиною до 12 м та площею басейну не більше 80 квадратних метрів. Довжина кабелю 18м. Призначений для очищення дна, стін басейну та ватерлінії.
 • Робот-пилосос Aquabot UR300 розроблений для очищення невеликих приватних басейнів довжиною до 12 м та площею басейну не більше 80 квадратних метрів. Довжина кабелю 18м. Призначений для очищення дна, стін басейну та ватерлінії.
 • Робот-пилосос Aquabot Magnum Junior розрахований на очищення приватних та громадських басейнів довжиною до 20 м. Довжина кабелю 30 м. Призначений для очищення дна та стін басейну, а також ватерлінії. Оснащений таймером та індикатором повного фільтра.

Роботи-пилососи для громадських басейнів

 1. Робот-пилосос Aquabot Ultramax Junior – професійна модель призначена для очищення спортивних та громадських басейнів довжиною до 30 м та площею басейну не більше 300 квадратних метрів. Довжина кабелю 36 м. Призначений для очищення дна басейну. Можливе дистанційне керування через смартфон за допомогою Bluetooth.
 2. Робот-пилосос Aquabot Ultramax – потужний флагман лінійки розроблений спеціально для очищення спортивних та громадських басейнів завдовжки до 50 м та площею басейну не більше 1250 квадратних метрів. Довжина кабелю 45 м. Призначена для очищення дна басейну.

Як замовити робот-пилосос для басейну

Компанія «Waterstream» допоможе охочим у будь-якому місті купити робот-пилосос для басейну: Київ, Одеса, Дніпро, Львів та доставка по всій Україні. Компетентні фахівці нашої компанії допоможуть підібрати оптимальну модель для вашого басейну з урахуванням розмірів, глибини, форми та інших характеристик. Телефонуйте!
Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение