Гідромасажні басейни у Києві

 

Будівництво гідромасажних басейнів у Києві – одна із затребуваних послуг нашої компанії. Гідромасажні басейни – це різновид басейнів-СПА. Вони є великі ємності з функцією гідромасажу. Масажний ефект досягає шляхом подачі води під тиском через спеціальні форсунки. Тиск нагнітається додатковим насосом, який потужніший за звичайний циркуляційний.

Гідромасажні СПА-басейни можуть бути як невеликими, так і розрахованими на кілька персон. Як правило, від трьох до восьми людей можуть насолодитися масажем, перебуваючи одночасно немовби у просторій ванні. Але бувають і великого розміру басейни з гідромасажем. У нас ви можете замовити СПА-басейн індивідуальних розмірів або підібрати безліч запропонованих стандартних моделей, перевірених роками.

Гідромасажні басейни у Києві

Таким чином охочим купити гідромасажний басейн у Києві пропонуються всілякі форми та розміри:

  • Плавальні басейни-СПА
  • Прямокутні або круглі гідромасажні ванни
  • Переливні гідромасажні басейни

Гідромасажні басейни у Києві

Гідромасажні басейни: ціна та опис

Скільки коштує СПА-басейн? Гідромасаж може бути оснащений будь-який басейн, особливо якщо ця функція була закладена при проектуванні. Ми пропонуємо придатні для приватного та комерційного користування гідромасажні басейни, які забезпечать чудовий відпочинок та релаксацію. Замовте додатково підводне LED-підсвічування, і вашій сім’ї, гостям чи відвідувачам підприємства неймовірні емоції забезпечені!

Якщо вас цікавлять на гідромасажні басейни ціни, то основні параметри, які впливають на кінцеву вартість СПА-басейну:

  1. Кількість форсунок. Чим більше гідро та аеро-форсунок, тим більш якісним та ефективним стане гідромасаж у басені. Звичайно, що більше форсунок, то проект дорожчий.
  2. Потужність компресора та насосного обладнання. Басейн із гідромасажем потребує відповідного тиску води, що нагнітається за допомогою насоса. Якісне обладнання викидає через форсунки струмінь води та повітря, досить потужний для максимального розслаблення користувача та досягнення масажного ефекту. Підбирається варіант під ваш бюджет та кількість форсунок. Чим потужніше обладнання СПА-басейну, тим дорожчий проект.
  3. Об’єм чаші та максимальна кількість місць. Ціни на басейни будь-яких типів, очевидно, залежать від площі, глибини та загальних габаритних розмірів. Вартість гідромасажного басейну – не виняток, плюс кожне масажне місце потребує окремої секції форсунок. Щоб усім гостям не було тісно, ​​запропонуємо найбільш просторий варіант під бюджет.
  4. Додаткові елементи: Основна функція – хороший гідромасаж, басейн при цьому може бути додатково оснащений: світлодіодним підсвічуванням, фонтанами та виливами, ароматизацією, озонуванням, різними фільтрами та автоматикою, керуванням по WiFi і так далі. Все це коштує грошей, але опціонально та необов’язково.

Гідромасажні басейни у Києві

Як замовити гідромасажний басейн?

Якщо ви потрапили на наш сайт за запитом купити гідромасажний SPA-басейн, в Києві та по Україні вам допоможе компанія «Water Stream». Виїжджаємо на виміри, надаємо професійні консультації, індивідуальний проект та варіанти готових рішень. Навіть якщо ви плануєте встановити гідромасажний басейн або джакузі у лазні, сауні, wellness-центрі, то сміливо дзвоніть нам!

Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение