Накриття для басейнів

 

Купити накриття для басейну у Києві з доставкою по Україні пропонує компанія «Water Stream». Якщо ви вирішили замовити будівництво басейну або вже маєте його на своїй ділянці, то необхідно подумати про його правильне оснащення не тільки циркуляційним та фільтраційним обладнанням, але й із захистом від зовнішніх факторів навколишнього середовища. Басейн під відкритим небом завжди схильний до впливу погодних явищ, ультрафіолетових променів, вітру та інших. Навіть внутрішній басейн у приміщенні вимагає підтримки стабільної температури та запобігання випаровування води. Тому для забезпечення довговічної експлуатації басейн без зайвих витрат рекомендуємо замовити накриття на басейн.

Накриття для басейнів

Накриття для басейнів: ціни та опис

Накриття для басейнів, купити які ви можете у нас, відрізняються своєю конструкцією. Найбільш поширені такі три види накриттів:

 1. Батутне накриття для басейну застосовується, як правило, взимку для захисту від потрапляння бруду, опадів, пилу та будь-яких предметів у басейн. Відповідно, знижується ймовірність пошкодження чаші холодної пори року, коли вона порожня. Крім того, батутне накриття для басейну захищає від падіння в нього домашніх вихованців та дітей. Конструктивно є натягнутий по краях чаші еластичний матеріал.
 2. Ролетне накриття для басейну є складовим полотном з ламелей (горизонтальних плоских пластин), які намотані на вал. При розмотуванні ролети виходить суцільний захист на всю площу басейну, що зовні нагадує ролети для гаражних воріт або віконних отворів. Міцний легкий матеріал має гарний зовнішній вигляд, що надійно захищає від попадання в чашу всіх видів забруднення та впливу ультрафіолету, а також робить бассейн геть безпечним для дітей та домашніх тварин. Також виробники такого накриття пропонують достатній вибір кольорів, для наших вимогливих покупців. Наразі ми надаємо перевагу ролетним накриттям виробника BWT, виробництва Франція.
  Ролетне накриття для басейну
  Ролетне накриття для басейну
 3. Солярне накриття для басейну є полімерною плівкою, яка намотується на вал. Виготовляється з поліетилену, стійкого до хімії та УФ-променів. Таке «покривало» для басейну коштує дешевше, ніж описані вище, але воно здатне впоратись з випаровуванням води, шкідливого впливу ультрафіолету і потраплянням бруду.
  Солярне накриття для басейну
  Солярне накриття для басейну
 4. Накриття для басейнів типу декінг, або зсувна тераса все більше набуває популярності серед власників сучасних басейнів. Незважаючи на досить високу вартість, декінг має багато переваг у порівнянні з іншими видами накриттів для басейнів. Завдяки конструкції з металу з облицюванням із терасної дошки або дошки з натурального дерева накриттям можна користуватися цілий рік. Так само керування зсувною терасою може бути виконане в автоматичному управлінні, і навіть можливе керування віддалено. Накриття має не тільки красивий вигляд, а і окрасою всього екстер’єру на ділянці, так як є продовженням пляжної зони навколо басейну, і дозволяє використовувати площу дзеркала води басейну, в тому числі і як майданчик для відпочинку та розваг.
  Накриття для басейнів типу декінг
  Накриття для басейнів типу декінг
 5. Павільйони для басейнів є конструкцією з металевого каркаса (часто алюміній) і полікарбонату, або акрилу. Це покриття дозволяє не тільки вберегти ваш басейн від зайвого сміття, випаровування води, охолодження. Завдяки павільйону з’являється можливість займатися плаванням за будь-якої погоди, оскільки накриття забезпечує надійний захист від опадів. Однак варто враховувати, що накриття такого типу, як правило, підвищується над басейном залежно від обраної моделі мінімум на 1м.
  Павільйони для басейнів
  Павільйони для басейнів

На покриття для басейнів ціни варіюються в залежності від розмірів та обраного варіанту конструкції. Щоб вибрати та купити накриття для басейну, оптимальне для вас, необхідно розуміти, якi властивостi виріб повинен мати, у цьому питанні допоможуть наші фахівці.

Як замовити накриття для басейну в Києві

Якщо ви знайшли наш сайт за запитом купити накриття для басейну в Києві, то сміливо звертайтесь до нас. Компанія «Water Stream» допоможе вибрати та замовити накриття на басейн, індивідуальний варіант під ваші побажання та наявні фінанси. Пишіть та дзвоніть!