Накриття для басейнів

 

Купити накриття для басейну у Києві з доставкою по Україні пропонує компанія «Water Stream». Якщо ви вирішили замовити будівництво басейну або вже маєте його на своїй ділянці, то необхідно подумати про його правильне оснащення не тільки циркуляційним та фільтраційним обладнанням, але й із захистом від зовнішніх факторів навколишнього середовища. Басейн під відкритим небом завжди схильний до впливу погодних явищ, ультрафіолетових променів, вітру та інших. Навіть внутрішній басейн у приміщенні вимагає підтримки стабільної температури та запобігання випаровування води. Тому для забезпечення довговічної експлуатації басейн без зайвих витрат рекомендуємо замовити накриття на басейн.

Накриття для басейнів у Києві

Накриття для басейнів: ціни та опис

Накриття для басейнів, купити які ви можете у нас, відрізняються своєю конструкцією. Найбільш поширені такі три види накриттів:

  1. Батутне накриття для басейну застосовується, як правило, взимку для захисту від потрапляння бруду, опадів, пилу та будь-яких предметів у басейн. Відповідно, знижується ймовірність пошкодження чаші холодної пори року, коли вона порожня. Крім того, батутне накриття для басейну захищає від падіння в нього домашніх вихованців та дітей. Конструктивно є натягнутий по краях чаші еластичний матеріал.
  2. Ролетне накриття для басейну є складовим полотном з ламелей (горизонтальних плоских пластин), які намотані на валик. При розмотуванні ролети виходить суцільний захист на всю площу басейну, що зовні нагадує ролети для гаражних воріт або віконних отворів. Міцний легкий матеріал має гарний зовнішній вигляд, що надійно захищає від попадання в чашу всіх видів забруднення та впливу ультрафіолету.
  3. Солярне накриття для басейну є полімерною плівкою, яка кріпиться по краях басейну. Виготовляється з поліетилену, стійкого до хімії та УФ-променів. Таке «покривало» для басейну коштує дешевше, ніж описані вище, крім випаровування води, шкідливого впливу ультрафіолету і потрапляння були.

На покриття для басейнів ціни варіюються в залежності від розмірів та обраного варіанту конструкції. Щоб вибрати та купити накриття для басейну, оптимальне для вас, необхідно розуміти, якi властивостi виріб повинен мати, у цьому питанні допоможуть наші фахівці.

Як замовити накриття для басейну в Києві

Якщо ви знайшли наш сайт за запитом купити накриття для басейну в Києві, то сміливо звертайтесь до нас. Компанія «Water Stream» допоможе вибрати та замовити накриття на басейн, індивідуальний варіант під ваші побажання та наявні фінанси. Пишіть та дзвоніть!