Будівництво хамамів у Києві

 

Компанія «Water Stream» пропонує будівництво хамамів у Києві під ключ. Хамам – це турецька лазня, яка ідеально підходить для прогрівання всіх частин тіла та розслаблення м’язів після фізичного тренування або важкого робочого дня. Основні відмінності хамама від класичної лазні та сауни полягає у відносно низькій температурі (від 30 до 55 градусів Цельсія) у поєднанні з високою вологістю повітря у 100%. Очевидно, що хамам – комфортний та корисний варіант для тих, хто погано переносить високі температури. У хамамі можна проводити не 5-15 хвилин, а набагато більше, поєднуючи парну процедуру з масажем чи просто відпочинком.

Хамами під ключ: ціни та опис

Основне питання всіх замовників: скільки коштує турецька лазня? Підсумкові суми можуть сильно відрізнятися для свого будинку або комерційних цілей. Все залежить від площі приміщення та інших характеристик. Ми пропонуємо найкращі ціни на будівництво хамамів під ключ. Очевидно, що маленький хамам для таунхауса або заміського будинку може мати площу кілька квадратних метрів і не обійдеться надто дорого. У випадку, коли вам потрібне будівництво хамама для фітнес-клубу, бази відпочинку, готелю, Wellness-центру або СПА-комплексу, площа його має бути достатньою для великого потоку відвідувачів, а обладнання матиме відповідні характеристики, щоб забезпечити безперебійну експлуатацію 24 години на добу. .

Компанія «Water Stream» пропонує послуги з будівництва хамамів будь-якого масштабу та складності. Пропонуємо всім охочим купити хамам у Києві наступний перелік послуг:

 • Проектування хамама (розробка дизайн-проекту)
 • Оздоблювальні роботи вологостійкими матеріалами
 • Доставка та монтаж обладнання для хамамів (парогенератори, нагрівачі, вентиляція, освітлення)
 • Сервісне обслуговування хамамів, саун та басейнів

Зверніть увагу, що хамам є водним об’єктом з високою вологістю повітря і температурами. Тому необхідно довіряти будівництво турецької лазні під ключ лише досвідченим фахівцям! Наша компанія не приваблює сторонніх працівників, у штаті лише компетентні фахівці з досвідом у цій сфері від десяти років.

Багато людей намагаються заощадити, та самостійно придбати частину обладнання. Однак, така економія нерідко виливається в проблеми, тому що облаштування хамама потребує спеціальних вологостійких світильників, певного виду облицювання та іншого обладнання. Компанія «Water Stream» рекомендує замовити будівництво хамаму під ключ із найсучаснішими технологіями та матеріалами. Правильне влаштування турецької лазні передбачає наявність декількох обов’язкових елементів:

 1. Парогенератор електричний з підведенням води
 2. Підігріваються поверхні підлоги та стін
 3. Форсунки для подачі пари до приміщення
 4. Система управління
 5. Скляні вхідні двері
 6. Вентиляція
 7. Підігріваний масажний стіл (опціонально)
 8. Умивальники з натурального каменю (як правило)
будівництво хамамів у Києві

Також як додаткові опції можливе встановлення систем ароматизації, додаткового освітлення та інше.

Як замовити будівництво хамаму в Києві

Якщо ви потрапили на наш сайт за запитом будівництво хамамів у Києві, під ключ цю послугу вам запропонує компанія «Water Stream». Сміливо звертайтеся до нас і отримайте консультацію з усіх питань. Фахівці завжди готові виїхати на ваш об’єкт для вимірів та попередніх прорахунків. Телефонуйте!

Оставьте свои данные

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение