Хімія для басейнів

 

Купити хімію для басейнів з доставкою по Україні пропонує компанія «Water Stream». Правильний догляд за басейном передбачає регулярне очищення та фільтрацію води, а також дезінфекцію. Знезараження води та підтримання всіх параметрів відповідно до санітарно-гігієнічних норм є обов’язковим для безпечного купання. Вирішуються всі ці завдання не лише за допомогою відповідного обладнання допоможуть, а й шляхом своєчасного додавання хімічних реагентів, тобто засобів догляду за водою.

Ми пропонуємо лінійку хімії BWT Benamin виробництва Австрія. Лінійка включає всі необхідні засоби для утримання води в басейні відповідно до загальноприйнятих світових норм і стандартів. Всі перераховані засоби дозволяють утримувати басейн в ідеальному стані в купальний сезон, а також проводити консервацію та розконсервацію басейнів.

Хімія для басейнів: ціна та опис

Спеціальна хімія для басейнів, купити яку ви можете у нас, швидко видаляє з води мікроорганізми – грибки, шкідливі віруси та бактерії, які викликають цвітіння води, а також можуть негативно позначитися на запаху та, що найголовніше, здоров’я купальників. Також застосування сучасних хімічних засобів збільшує комфорт від водних процедур за рахунок зниження жорсткості води. Використання правильних реагентів також допоможе зробити воду прозорою та кристально чистою, стабілізувати рівень рН. Таким чином, водні процедури стануть ще приємнішими та кориснішими для здоров’я, щоб ніщо не зіпсувало відчуття та релаксації.

Хімія для басейнів у Києві

Ціни на хімію для басейнів варіюються в широкому діапазоні, залежно від конкретного типу речовини та її призначення, бренду виробника та обсягів партії. Основні види хімічних реагентів для басейну виконують такі функції:

  • Регулювання хімічного балансу води
  • Дезінфекція
  • Знищення водоростей
  • Очищення поверхонь
  • Коагулянти та флокулянти
  • Консервація
  • Комбінована хімія для басейнів

Все перераховане випускається у різних формах. На просторах інтернету та у спеціалізованих магазинах можна купити хімію для басейнів: таблетки, гранули та концентрати рідкої консистенції. Різні виробники пропонують торгові марки від економ до преміум сегмента з різним впливом на воду та якістю кінцевого результату. Як правильно вибрати та купити хімію для басейну – це залежатиме від типу вашого басейну та обладнання, а також особистих уподобань. Наша компанія може запропонувати найякісніші та найсучасніші хімічні засоби для басейнів в асортименті від перевірених виробників.

Залежно від бажаного типу дезінфекції води, запропонуємо купити хімію для басейну різних видів: з хлором і без (кислородосодержащую). Хлор ефективний проти всіх мікроорганізмів, а сучасні безхлорні системи дозволяють завдати меншої шкоди матеріалам, безпечним для алергіків та дітей.

Рекомендуємо для максимально комфортного купання в басейні купити хімію, що стабілізує pH води. Даний показник при відхиленнях викликає сухість шкіри та волосся, а також дратує очі та слизові оболонки.

Згадані вище коагулянти і флокулянти беруть в облогу частинки пилу, вода стає кристально чистою, а осад легко забирається фільтрами і за допомогою пилососа для басейнів.

Як замовити хімію для басейну у Києві

Якщо ви знайшли наш вебсайт за запитом купити хімію для басейну, то звертайтесь в нашу компанію. Ми професійно займаємося басейнами та їх обслуговуванням. Фахівці з багаторічним досвідом допоможуть підібрати хімічні засоби та все необхідне в оптимальному складі та кількості для ваших потреб.