ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО СПА

Проектування та будівництво СПА комплексів

Проектування та будівництво СПА комплексів, як і по всій Україні, – один з основних видів послуг компанії “Water Stream”. За плечима нашої команди фахівців десятки років досвіду та сотні реалізованих водних об’єктів, SPA та wellness-центрів по всій країні.

Поняття СПА-комплексу поєднує у собі різні види фізіотерапії. Саме слово походить від бельгійського курорту Спа, відомого лікувальними водами. Також прийнято вважати, що це абревіатура від латинського sanitas per aquam, що в перекладі означає здоров’я у воді. Проектування SPA-центрів під ключ має на увазі наявність цілого комплексу водних процедур: класичні сауни, парові лазні, купання у відкритому басейні, джакузі, гідромасаж, хамам, бальнеотерапія, фізичні вправи та багато іншого.

Всі люди, які стежать за своїм здоров’ям і бажають зміцнити його, охоче користуються послугами SPA-центрів на курортах, готелях та місцях постійного проживання. Очевидно, що будівництво СПА центрів – відмінне капіталовкладення. У будь-якому масштабі (від малого до великого), а також у форматі окремого підприємства, додатків до фітнес-центру або готельного комплексу. Саме тому наша компанія пропонує проектування SPA у Києві, будівництво СПА під ключ по всій Україні.

Проектування та будівництво СПА комплексів

Проектування SPA: ціни та опис

На проектування та будівництво СПА ціни відрізняються залежно від масштабів об’єкта, що планується, його складності. Як вже було згадано вище, SPA комплекси складаються з безлічі зон: термальних, парових, терапевтичних, масажних та інших. Щоб охопити весь спектр, знадобиться певна площа та обладнання. Також має значення дизайн майбутнього об’єкту. Саме тому ми пропонуємо наступні етапи проектування СПА центрів:

  1. Визначення концепції та ескіз проекту. На цьому етапі всі побажання замовника записуються та ретельно обговорюються для максимальної відповідності майбутньої реалізації.
  2. Створення проекту відповідно до сучасних стандартів архітектури, технологічних рішень та вимог санітарно-гігієнічних служб. Проектування SPA комплексу з урахуванням архітектури, кліматичної техніки, вентиляції та опалення, електричного обладнання, а також водопостачання та каналізації.

На вартість будівництва СПА комплексу в Києві та Україні впливає також обране обладнання, меблів, оздоблювальні матеріали. Компанія Water Stream пропонує перевірені варіанти матеріалів та обладнання, найсучасніші технології.

Причини довірити будівництво СПА нашої компанії
wrench

Проектування і будівництво SPA зон дуже трудомісткий і важливий процес, так як ця зона повинна забезпечувати максимальний комфорт користувачам. Наш проектний відділ маючи за плечима величезний досвід з проектування басейнів з легкістю втілює найсміливіші фантазії замовників при цьому враховуючи всі особливості та нюанси саме зони SPA.

wrench

Останнім часом все частіше поряд з басейном, призначення якого насамперед у забезпеченні фізичних навантажень для своїх власників, ми отримуємо задачу по організації зон відпочинку.

wrench

Що входить в зону відпочинку – це Хамам, Сауни, Лазні, Парні, а так само гідромасажні басейни.

wrench

Після узгодження дизайн проекту і візуалізацій по зоні відпочинку, ми переходимо до обговорення матеріалів і обладнання, власне цей процес і визначає ціновий рівень майбутньої зони SPA.

wrench

Маючи в своєму арсеналі чимало європейських виробників облицювальний матеріал, дерева і обладнання для сауна, хамам і Бань, ми з легкістю можемо знайти оптимальний варіант для наших клієнтів.

Будівництво SPA комплексів в Україні

Якщо ви потрапили на наш сайт за запитом будівництво СПА під ключ, у Києві та по всій Україні вам допоможе компанія Water Stream. Ми здійснюємо всі етапи від проектування до прокладання комунікацій, будівництва SPA-приміщень, монтажу обладнання, облицювальних робіт та запуску готового об’єкту з подальшим навчанням персоналу правил експлуатації. Наша компанія пропонує також сервісне обслуговування СПА-центрів, басейнів та інших водних об’єктів. Для отримання детальної консультації, зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

004
Залиште свої дані та наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Ваше iм'я

Телефон

E-mail

Послуга

Повідомлення