Будівництво басейнів у Києві

Будівництво басейнів у Києві, як і в інших містах України, все частіше цікавить власників заміських будинків та котеджів. Також це актуально для бізнесу: готелів, фітнес-центрів, рекреаційних закладів та баз відпочинку. Басейн – це чудовий винахід для відпочинку, плавання, вечірки, оздоровлення дітей та дорослих. Компанія Water Stream пропонує будівництво басейнів під ключ у Київській області та у самій столиці.

Будівництво басейнів: ціни та різновиди

Наша компанія об’єднує фахівців з багаторічним досвідом, щоб здійснити будівництво басейну під ключ під різні вимоги. Ми здійснюємо повний цикл послуг:

 • Проектування басейну
 • Вимірювання та підготовчі роботи на ділянці
 • Будівельні роботи
 • Риття котловану під басейн
 • Заливка бетону
 • Монтаж конструкцій
 • Встановлення систем фільтрації та очищення води
 • Облицювання керамічною плиткою, мозаїкою
 • Встановлення скловолоконних чаш
 • Подальше сервісне обслуговування
 • Реконструкція басейнів

На будівництво басейнів ціни залежать не тільки від вибору підрядника, а й від масштабів проекту, його розмірів та глибини, а також цільового призначення. Варто зазначити, що цінова політика нашої компанії є найбільш демократичною на ринку. На питання скільки коштує будівництво басейну кожен у глибині душі знає відповідь – це досить коштовне задоволення. Але це не так! Адже можна створити невеличкий басейн для заміського будинку чи дачі, який цілком зможе собі дозволити замовник із середнім статком. У нас можна замовити будівництво басейну недорого, якщо це малогабаритний водний об’єкт.

Будівництво басейнів у Києві

Від чого залежить кінцева ціна будівництва басейну? Не лише від масштабів проекту, а й від його оснащення. Варто підкреслити, що якісне обладнання для басейну може коштувати не менше самого резервуара з усіма підготовчими роботами.

Компанія Water Stream здійснює під ключ будівництво басейнів у Києві для різних цілей: прибудинкові для купання та відпочинку, гідромасажні басейни для SPA та готелів, басейни для спортивного плавання, фітнес-центрів, басейни для аква-аеробіки та йоги, дитячі басейни, для аквапарку, дайвінгу, басейни для сауни та бані. Також у нас ви можете замовити будівництво басейну для розведення риби, раків, вирощування устриць та інших мешканців водойм. Для всіх вище перерахованих завдань ми реалізуємо не тільки грамотне проектування з подальшим монтажем, але й оснащуємо якісним відповідним обладнанням за найкращою ціною: системи очищення води, фільтри-обеззалізувачі, хімія для басейнів та багато іншого.

Етапи будівництва басейну

Будівництво басейнів відбувається у кілька етапів:
wrench

Перед тим, як розпочати будувати басейн, його потрібно спроектувати. Цим займається наш проектно-конструкторський відділ, який надає проекти, візуалізацію та креслення басейну для наших замовників. Дуже важливо перед тим, як розпочинати будівництво басейну, розуміти, що саме потрібно будувати!

wrench

Наступний етап – це облаштування котловану. Цей процес найчастіше виконується силами спеціальних бригад, але у 100% випадках під нашим наглядом. Тільки чіткий контроль забезпечить повну відповідність котловану із проектними кресленнями, затвердженими замовниками. Риття котловану є важливим процесом підготовки території для будівництва басейну.

wrench

Після того, як котлован виритий, ми приступаємо до бетонних робіт із заливання чаші басейну. Така робота виконується професіоналами з великим досвідом, які правильно встановлять арматуру та спресують бетон спеціальним вібраційним обладнанням, щоб унеможливити порожнечі та уникнути появи тріщин у майбутньому. Ми вважаємо, що будівництво басейну будь-якого масштабу має проводитися не лише відповідно до проектної документації, а й за міжнародними стандартами та сучасними.

wrench

Після бетонування та оштукатурювання здійснюється встановлення закладних елементів обладнання, під яке облаштовуються отвори та ніші на попередньому етапі. Також необхідно виконати гідроізоляцію спеціальними водонепроникними матеріалами.

wrench

Будівництво басейну має заключний етап – оздоблювальні роботи та декор. Незважаючи на творчу складову, навіть облицювання чаші потребує певних технічних знань, щоб надійно зафіксувати керамічну плитку чи мозаїку, виключити проникнення води у міжплиткові шви та руйнування кладки.

Як замовити будівництво басейну у Києві?

Якщо ви потрапили на наш сайт за запитом будівництво басейну Київ, то сміливо телефонуйте нам та отримуйте відповіді на всі запитання у наших менеджерів. Вам буде надана докладна консультація щодо всього, що вас цікавить. Допоможемо побудувати басейн із вигином, великої площі та метражу, басейн з підігрівом, гідромасажем, дитячий басейн, для спортивного комплексу, йоги, лазні, сауни та інших цілей.

Компанія Water Stream допоможе в будь-якому місті замовити будівництво басейну під ключ: Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Сквира, Березань та інші населені пункти прилеглих районів.

004
Оставьте свои данные

и наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение