Освітлення басейнів у Києві

 
Освітлення водного простору дуже важлива складова, якій потрібно приділити увагу під час будівництва басейну. Крім того, що потрібно враховувати практичну сторону для зручності користувачів, це насамперед важлива естетична складова майбутнього басейну. Давайте розглянемо варіанти освітлення, які ми пропонуємо вам купити в Києві з доставкою по всій Україні.

Освещение бассейнов в Киеве

Освітлення для басейнів: ціни та опис

  1. Накладні прожектори. Ці прожектори не вимагають особливо ніякої підготовки поверхні для встановлення їх на стіни басейну, і зазвичай ці прожектори виступають від поверхні чаші басейну на пару сантиметрів.
  2. Прожектори, що вбудовуються. Ці прожектори зазвичай закладаються на етапі проектування басейнів, необхідно передбачити заставне місце для розміщення прожектора. Прожектор, що вбудовується, мінімально виходить за площину стіни або дна басейну.
  3. Лампи для прожекторів LED Це водонепроникні лампи зазвичай з двома варіантами світіння холодне/тепле світло, вони є економічними, так споживають набагато менше електроенергії в порівнянні з традиційними галогеновими світильниками, а також невибагливими з точки зору довговічності, таким чином можна заощадити гроші власника басейну як на етапі покупки, так і у довгостроковій перспективі.
  4. Лампи для прожекторів RGB Якщо все ж таки важливим є факт незвичайного підсвічування водної товщі басейну, то варто зупинити свій вибір на лампах з різнокольоровими світлодіодами, і можливістю грати з кольором басейну, адже залежно від вашого настрою басейн може бути червоним, зеленим, жовтим і т.д.
  5. Вбудовані плоскі світильники для басейнів. Ці світильники застосовуються для підсвічування певних зон басейну. З їхньою допомогою можна виділити зону щаблів, гідромасажних місць, периметра чаші і т.д.
  6. Освітлення «зіркове дно» Зоряне небо на дні басейну це найкрасивіший вид освітлення. Якщо хочеться нових емоцій, то плаваючи серед зірок, найвірніший спосіб їх отримати. Освітлювальна система складається з підводного волоконно-оптичного кабелю та чудово поєднується з облицюванням басейну з керамічної плитки, мармуру або граніту.

Освітлення басейнів у Києві від “Water Stream” – ніколи ще не було так просто дотягнутися до зірок рукою!!

Освещение бассейнов в Киеве
Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение