Обслуговування басейнів у Києві

 

Регулярне технічне обслуговування басейну – це обов’язкові процедури, які покликані унеможливити виникнення пошкоджень елементів водного об’єкта, а також передчасне зношування та поломку обладнання. Компанія Water Stream пропонує професійне обслуговування басейнів у Києві спеціалістами з багаторічним досвідом. Своєчасний сервіс басейнів допоможе забезпечити комфортну, безпечну та багаторічну експлуатацію.

Обслуговування басейнів: ціни та опис

При недотриманні регламентних процедур догляду за басейном підвищується ризик виникнення неприємних наслідків. Помутніння води, забруднення фільтрів, неприємні запахи – всі ці явища не тільки псують враження від відпочинку та плавання, а й є провісниками серйозніших проблем, що закінчуються заміною дорогого обладнання. Неправильний підбір та дозування хімії для басейнів можуть навіть завдати шкоди здоров’ю та зруйнувати оздоблювальні матеріали, що призводить до втрати герметичності та зовнішнього вигляду вашого басейну. Тому ціни на обслуговування басейнів непорівнянні з користю від комплексу заходів, а також з можливими наслідками.

Ось чому догляд за басейном та офіційний сервіс краще довірити професіоналам. Компанія Water Stream візьме на себе весь клопіт із сервісного обслуговування басейну:

  • Чищення фільтрів
  • Діагностика насосів
  • Складний монтаж обладнання
  • Сезонна консервація басейну
  • Гідроізоляція тріщин та сколів
  • Ремонт елементів, що вийшли з ладу
  • Заміна труб та світильників
  • Реставрація басейнів

Приватний басейн – ідеальне місце для відпочинку, спорту, вечірок та розслаблення в теплу пору року. Біля такого водоймища приємно провести час після важкого робочого дня або насолодитися вихідними. Доглянуте обладнання, що вчасно пройшло діагностику, підтримує чистоту і комфортну температуру води. Для стабільності функціонування всіх систем пропонуємо регулярний сервіс та обслуговування басейну. Для нас головне ідеальний результат: чистий справний басейн нашого клієнта та задоволення від його експлуатації.

Обслуговування басейнів у Києві

Обслуговування громадських басейнів

Аварійна зупинка чи невідповідність води санітарно-гігієнічним нормам призводить до вимушеного припинення експлуатації басейнів. Зупинення роботи стає причиною серйозних збитків, особливо у столиці. Стабільність роботи обладнання та чистоти води – це гарантований престиж закладу, лояльності клієнтів та високого доходу власників. Ми застосовуємо тільки розроблені відповідно до рекомендацій виробників комплекси заходів для обслуговування басейнів. Це гарантують суворе підтримання санітарних норм у громадському басейні чи комерційній аквазоні.

Серед причин замовити у нас обслуговування басейнів у Києві – оперативність роботи. Для приватного басейну біля будинку вже неприємно зіткнутися з проблемами та зіпсованим відпочинком. А для комерційних об’єктів, таких як СПА, аквапарки, готелі та бази відпочинку, проблеми з басейном – це зіпсована репутація та прямі збитки. Щоб не допустити таких проблем, замовляйте сервісне та технічне обслуговування басейну нашої компанії.

Наша компанія надає послуги із запуску, сервісного обслуговування, консервації басейнів, а також ремонту та налаштування обладнання для басейнів. До спектру наших послуг також входить обслуговування систем водоочищення та СПА зон. На всі види діяльності є документи та ліцензії.

Як замовити обслуговування басейну у Києві

Якщо ви знайшли наш сайт за запитом сервісне обслуговування басейнів, то сміливо дзвоніть та пишіть. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання та продемонструємо якість наших послуг! Компанія Water Stream у будь-якому місті допоможе провести технічне обслуговування басейну: Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Сквира, Березань та інші довколишні міста.

004
Залиште свої дані та наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Ваше iм'я

Телефон

E-mail

Послуга

Повідомлення