Обеззалізувачі води для басейнів

Купити обеззалізувачі води в Києві та по Україні пропонує компанія «Water Stream». Висока концентрація заліза у воді басейну спричиняє досить швидке забруднення. На стінках і дні чаші швидко утворюється наліт іржавого кольору, що не лише некрасиво з естетичного погляду, але й неприємно навпомацки. Відбувається помутніння води із помітним рудуватим відтінком (оксиди заліза). Очевидно, що необхідно боротися із такими явищами. Для цього існує процес знезалізнення води у басейні та відповідне обладнання, яке пропонує наша компанія.

Обеззалізувачі води: ціна та опис

Існують різні фільтри для видалення заліза із води басейну. Відрізняються вони за своїми характеристиками та принципом роботи. Ціни на обеззалізувачі води, купити які ви можете у нас, залежать від типу пристрою, його продуктивності та бренду виробника. Розрізняють знезалізувачі води в басейнах, які ґрунтуються на одному з наступних процесів:
  1. Безреагентні знезалізнювачі води досить швидко і легко усувають проблему, зберігаючи при цьому хімічний склад води незмінним. Очищення постійно відбувається методом іонного обміну за допомогою особливої ​​іонообмінної смоли, що фільтрує, яка здатна видалити більшість домішок з води.
  2. Реагентні обеззалізувачі води в басейнах також дуже ефективні, хоча і менш популярні через потребу в поповненні реагентами, а також необхідність видаляти осад механічно. Принцип роботи: спеціальні речовини вступають у реакцію із залізом, в результаті залізовмісні домішки випадають в осад. Легко віддаляються з дна пилососом для басейну. Сюди можна віднести і знезалізнення киснем, озоном, гипохлоритом натрію – оскільки ці методи є у тому чи іншою мірою реагентними.

Обеззалізувачі води басейну в Києві

Ми рекомендуємо купити обеззалізувачі води безреагентні, оскільки вони мають ряд переваг: економні, безпечні, нешкідливі для екології. Варто відзначити, що в процесі роботи таких пристроїв з води видаляється лише надлишок заліза, а мінімально необхідна концентрація заліза зберігається в нормі. Басейнові обеззалізувачі води, купити які ви можете у нас, містять усередині смолу зернистої структури. Вода при контакті з ними змушує гранули смоли збільшуватись, вивільняючи іони, що пов’язують залізо, затримуючи його у фільтрі. Також не варто забувати про регулярне обслуговування фільтрів знезалізника та своєчасну заміну або відновлення смоли. До речі, іонообмінний матеріал затримує не тільки залізо, але також магній та кальцій, які накопичуються з часом, ускладнюючи очищення води. Тому і потрібне промивання/заміна після закінчення регламентного терміну експлуатації.

Як замовити знезалізувач води для басейну

Якщо ви шукали, де купити обеззалізувачі води для басейну в Києві або інших містах по Україні, то до ваших послуг компанія «Water Stream». У нас ви знайдете найсучасніші моделі від перевірених виробників обладнання для басейнів. Спеціалісти компанії допоможуть вибрати оптимальну модель під ваші потреби. Телефонуйте!
Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение