Облицювання басейнів у Києві

Облицювання басейну в Києві – одна з найпопулярніших послуг компанії Waterstream. Кілька десятиліть тому басейни можна було відвідати тільки в громадських спорткомплексах, на території курортів або в гостях у найзаможніших підприємців. Сьогодні ж домашній басейн перестав бути чимось дивовижним у заміських будинках і присадибних ділянках у межах міста. Кожен українець, купуючи ділянку та будівництво будинку, намагається виділити місце під будівництво басейну під ключ. У відповідному розділі сайту ви можете почитати про всі етапи процесу. А тут ми розглянемо останній, але важливий елемент – обробку чаші басейну.

Облицювання басейнів: ціна та опис

Наявність басейну сприяє фізичній релаксації та психологічному відпочинку, має позитивний вплив на організм. Правильне оздоблення басейну не просто тішить око, але й задовольняє естетичну потребу захоплюватися красою, а також ефектно прикрасити ландшафт прибудинкової території. Рекомендуємо довіряти цей етап будівництва басейну тільки професіоналам, адже від якості роботи залежить герметичність та термін служби водного об’єкту! На облицювання басейнів ціни залежить від обсягів чаші, а також вибору оздоблювальних матеріалів. Вибір на ринку досить великий, але компанія «Water Stream» пропонує найбільш сучасні та довговічні типи облицювання басейну, які дозволяють створювати неймовірно красиві проекти – справжні витвори мистецтва. Щоб обробка басейну не руйнувалася протягом багаторічного терміну експлуатації та зберегла зовнішню красу, необхідно правильно вибрати облицювальний матеріал для басейну та якісно його використовувати відповідно до технології.

Облицювання басейнів у КиєвіМатеріали для облицювання басейнів

Облицювання басейнів у Києві та по Україні здійснюється фахівцями нашої компанії за допомогою наступних сучасних матеріалів:
  1. Eco Finish – облицювання басейну полімерним складом, що наноситься газополум’яним способом. Відносно нова американська розробка, але вже завоювала безліч шанувальників у всьому світі, як серед користувачів басейнів, так і серед професіоналів-будівельників. Полімер наноситься досить швидко, що дозволяє повністю оновити обробку чаші басейну в найкоротший термін. На відміну від плівки ПВХ полімерний шар Eco Finish максимально міцний та герметичний, не боїться дрібних подряпин та твердих предметів. Чашу басейну, фанеровану полімером Eco Finish можна багаторазово перефарбовувати без шкоди для технології, що дозволяє змінювати колірні рішення без глобальної реконструкції (як у випадку з плиткою та мозаїкою). Доступні текстури різних кольорів від лазурно-блакитного і синього морського до піщаних, зелених і навіть «чорної перлини».
  2. Керамограніт Cerámica Mayor – облицювання басейну керамогранітною плиткою, класика у сучасному вигляді. Широкий вибір текстур та малюнків у поєднанні з перевіреною технологією виробництва дає найкращий результат. Суміш природних матеріалів з вогнетривкої білої глини, піску та польового шпату спресовують під тиском, потім обпалюють при високих температурах близько 1200 градусів Цельсія, так досягається максимальна міцність плитки. Герметична обробка басейну керамогранітом Кераміка Майор надійно захищає поверхню чаші та прилеглу до неї територію від руйнівної дії води. На відміну від природного каменю цей матеріал має чітко розраховані показники міцності, а заводське виробництво виключає порожнечі та пористість плитки, що може зробити її крихкою, як неоднорідну породу. Керамограніт для басейнів виготовляється на однойменній фабриці Ceramica Mayor S.A в Іспанії.
Який варіант краще? Правильно вибрати та здійснити облицювання басейну допоможуть наші фахівці з багаторічним досвідом робіт. Оздоблення чаші басейну виконується професійно, у стислі терміни та відповідно до вашого індивідуального проекту. Можливе облицювання як під час будівництва нових басейнів, так і оновлення готових об’єктів, побудованих багато років тому. На стадії проектування басейну ми підберемо для Вас всі необхідні матеріали та виконаємо підготовчі та оздоблювальні роботи з високим рівнем якості. Для більш старих об’єктів, що потребують уваги, пропонуємо послугу реконструкція басейну.

Як замовити облицювання басейну в Києві

Якщо ви знайшли наш сайт за запитом облицювання басейнів, то сміливо звертайтесь до нас і замовляйте цю послугу або задавайте питання, що цікавлять. Наші експерти нададуть консультацію щодо цін робіт та підбору матеріалу для обробки басейну. Телефонуйте!
Ваше имя

Телефон

E-mail

Род услуги

Сообщение