Реконструкція басейнів у Києві

 

Реконструкція басейнів – одна з основних послуг компанії Water Stream поряд з будівництвом нових об’єктів. Технології не стоять на місці, і сьогодні басейни будуються із довговічних водостійких та міцних матеріалів. Проте з плином років кожен водний об’єкт вимагає до себе уваги. Оскільки перепади температур та руйнівний вплив вологи ніхто не скасовував, ремонт басейну може знадобитися після активної експлуатації протягом кількох років. Як кажуть, вода камінь точить, а хімія для басейнів прискорює цей процес, хоч і дозволяє знезаражувати воду. Облицювання басейну стає непридатним, окремі ділянки втрачають герметичність, а обладнання виходить з ладу і також вимагає діагностики, ремонту або заміни, на жаль бувають і такі запущені випадки. Навіть біля приватного будинку «втомлений» басейн виглядає гнітюче, а для бізнесу простий комерційний басейн – це прямі збитки, так що ремонт потрібно робити своєчасно та оперативно. Особливо важливими є терміни у разі повної реконструкції басейну.

Фахівці нашої компанії готові ретельно діагностувати водний об’єкт. Допоможемо швидко провести ремонт та реконструкцію басейну будь-якої форми та розміру у найкоротші терміни з гарантією якості. Паралельно з процесом діагностики та усунення слабких місць ми уважно ставимося до побажань замовника щодо оновлення зовнішнього вигляду, цей процес опрацьовується разом із професійним проектувальником та дизайнерами компанії. Крім того, ви можете бути впевнені, що реставрація басейну буде проведена не лише за українськими ГОСТами, а й відповідно до світових стандартів та сучасних технологій.

Причини ремонту басейнів

Усі, хто звертався до нас за послугою реконструкція басейну та ремонт басейну, називали здебільшого типові несправності та проблеми. За багато років роботи у цій сфері ми зібрали список основних причин для реставрації водних об’єктів та їх термінового обслуговування. Рекомендуємо ознайомитися всім власникам басейнів приватних і комерційних, малих і великих, щоб уникнути більш масштабних проблем у майбутньому. Отже, список:

wrench

Протікання чаші басейну Даний сумний ефект з’являється внаслідок застосування холодних швів на стиках стінок та дна резервуара, а також порушення технології виробництва герметичної ємності. Поява течі – результат використаних неякісних матеріалів при будівництві басейну: незагартована арматура, а найголовніше – бетон неправильної марки без водостійкості, неякісна гідроізоляція. Пізніші течі виникають через порушення цілісності чаші. Причиною можуть бути просідання ґрунту під басейном або зсув фундаменту будівлі критого басейну.

wrench

Псування облицювання басейну Згодом руйнівний вплив води не щадить навіть водостійкі оздоблювальні матеріали. Виявляється випадання окремих керамічних плиток, деталей мозаїки, тріщини та відколи від фізичних впливів. На внутрішній поверхні плівкових басейнів від довгої експлуатації формуються складки, тріщини мікротріщини і навіть розриви плівки. В результаті потрібна повна реконструкція басейну. У басейнах зі скловолокна найчастіше з’являються подряпини і відколи верхнього шару обробки, а в найгірших випадках доходить до тріщин або пробоїн у чаші.

wrench

Вихід з ладу обладнання Крім статичних елементів конструкції басейну (чаша, стінки та дно) можуть вийти з ладу різні системи та комунікації. Серед найчастіших поломок: відмовляють насоси, порушується герметичність гідроізоляції заставних пристроїв (форсунки, протитечія, підсвічування), протікають труби, погіршується якість фільтрації води в басейні.

Всі перелічені вище неполадки готові усунути наші співробітники. Головне – вчасно замовити ремонт басейну, інакше через деякий час знадобиться реставрація або повна реконструкція басейну. Після проведення комплексу відновлювальних робіт у нашому виконанні ваш басейн стане абсолютно як новий і радуватиме вас ще довгі роки.

Як замовити реконструкцію басейну

Якщо ви потрапили на наш сайт, ввівши в пошуковому рядку запит реконструкція басейнів, то потрапили прямо за адресою. Телефонуйте нам та замовляйте виїзд спеціаліста для діагностики та прорахунку ремонтних робіт. Ми готові здійснити демонтаж старого облицювання з видаленням залишків клею, розчину, шовної затирки, гідроізоляції, переробити шви, відремонтувати або замінити насосне обладнання, оновити обробку керамогранітом.

Компанія Water Stream у будь-якому місті допоможе швидко здійснити ремонт басейнів: Київ, Біла Церква, Бровари, Бориспіль, Фастів, Ірпінь, Вишневе, Васильків, Боярка, Обухів, Буча, Переяслав, Вишгород, Славутич, Яготин, Богуслав, Сквира, Березань та інші довколишні міста.

004
Залиште свої дані та наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.
Ваше iм'я

Телефон

E-mail

Послуга

Повідомлення