Композитні басейни у Києві

Композитні басейни скловолокно

Сьогодні ми поговоримо про композитні скловолоконні басейни. Також відомі як склопластикові, басейни даного типу мають безліч переваг і користуються заслуженою популярністю. Насамперед завдяки співвідношенню ціни та якості, а точніше довговічності. Однак про все по порядку. Наша компанія пропонує купити композитний басейн у Києві під ключ, а також по Україні з доставкою та монтажем на вашій ділянці.

Композитні басейни: ціни та переваги

Власний басейн біля будинку чи дачі – це і спосіб розслабитися, і користь для здоров’я, і ​​предмет розкоші, і елемент іміджу, і гарний додаток до ландшафтного дизайну присадибної ділянки котеджу. Вважається, що будівництво басейну під ключ – це досить дорогий захід, і для багатьох це справді недешево. Однак є сучасні технології, які дозволять облаштувати особистий басейн, і не який-небудь надувний або каркасник, а справжнісінький, поглиблений серед мальовничих видів вашого двору.

Композитні басейни у Києві

Скловолоконний композитний басейн, купити який ви можете у нас, є, по суті, цільною чашею, литою з міцних сучасних матеріалів на основі поліефірних смол. За наявності готової чаші стандартної форми, встановлення її в котлован, підведення комунікацій та закладення обладнання займає не більше 1 тижня, що досить швидко. Але найцікавіше не лише це. На композитний басейн ціна приємно здивує всіх, хто не наважився витрачатися на будівництво бетонного басейну з усім його «підводним камінням». Низькі ціни на скловолоконні басейни та швидкість їх встановлення – ці дві великі переваги зробили цю технологію однією з найбільш затребуваних на ринку у багатьох країнах, і Україна – не виняток.

Основні переваги склопластикових басейнів:

  • Краса дизайну, безліч готових форм від стандартних фігур до химерних вигинів;
  • Надійність – термін експлуатації композитного басейну може сягати 40-50 років, крім випадків навмисного пошкодження чаші;
  • Економічність: вже згадана низька вартість композитного басейну доступна для українців;
  • Поверхня композитного басейну бактерицидна, гідрофобна, інертна з нульовою проникністю. За рахунок цих властивостей дозволяється застосовувати замість спеціальних засобів для чищення прості побутові засоби, а профілактичне миття можливе своїми руками без залучення фахівців;
  • Швидкість реалізації проекту: вам не потрібно чекати заливання бетонних конструкцій та облицювання, 90% вашого басейну вже стоїть на складі, залишилося викопати котлован та підключити воду!

Варто зазначити, що композитний басейн у Києві та інших містах може зимувати на відкритому повітрі, інколи навіть без зливу води! Сучасна технологія виробництва пройшла довгий шлях еволюції, щоб запропонувати вам комфорт та надійність. Звичайно, кінцева ціна композитного басейну залежить від габаритів чаші, обраного обладнання та складності комунікацій на конкретній ділянці.

Склопластиковий басейн за багатьма фізичними характеристиками перевершує навіть бетонні, наприклад мізерно малий коефіцієнт лінійного розширення – безперечний плюс. Скловолоконна чаша виробляється як єдине ціле без послаблюючих швів та стиків. Дані фактори суттєво знижують ймовірність виникнення ушкоджень, спричинених рухом та спучуванням ґрунту.

Композитні басейни у Києві

Сучасні покриття на поверхні композитних басейнів уповільнює ріст та розмноження бактерій, мікроорганізмів та одноклітинних водоростей, що як наслідок знижує витрату хімії для басейну та частоту процедур чищення/дезінфекції.

До речі, в композитні склопластикові басейни відносно просто встановити додаткове обладнання (LED-підсвічування, гейзери, форсунки, водоспади, протитечі та багато іншого).

Де придбати композитний басейн

Наостанок додамо кілька слів про скловолоконні басейни для тих, хто ще сумнівається. Чаша басейну із склопластику виготовляється пошаровим формуванням:

  1. Перший шар – гелькоут, особливий матеріал, буває різних кольорів (найчастіше стандартні – блакитний, синій, білий). Він дозволяє захистити скловолоконний басейн від УФ-променів та агресивних факторів навколишнього середовища. Цей шар ідеально гладкий. Немає потреби в облицюваннi поверх нього. Економно, швидко та зручно
  2. Другий шар дає герметичність та еластичність чаші басейну. В результаті велика конструкція перестає бути крихкою, захищається від усадки або зсуву грунту.
  3. Наступним після другого шару наносять цілий пакет армованого склопластику, що значно підвищує міцність.

Якщо ви знайшли наш сайт за запитом купити композитний басейн або склопластиковий басейн під ключ, то сміливо дзвоніть нам! Спеціалісти компанії «Water Stream» допоможуть вибрати дизайн чаші, оптимальну форму та глибину, а також проконсультують щодо вартості скловолоконних басейнів для вашої ділянки.