Бетонні басейни та їх переваги

Замовити бетонний басейн у Києві під ключ пропонує компанія «Waterstream». Цей вид робіт є основним для нашої команди професіоналів. Бетонний басейн – це рішення для тих, хто любить ґрунтовність: якщо будинок, то цегляний чи монолітний; якщо автомобіль, то солідний та потужний. Серед очевидних переваг бетонної конструкції можна виділити довговічність, міцність, можливість створити індивідуальний проект за розмірами, формою, глибиною.

Бетонний басейн: ціна та опис

Ціна бетонного басейну під ключ залежить від багатьох факторів, зокрема від обсягу робіт. Будівництво басейну з бетону починається з підготовки котловану та зведення бетонної чаші, яку необхідно вирівняти, потім провести роботи з гідроізоляції та облицювання. Варіантів облицювання басейну буває безліч: EcoFinish, ПВХ плівка, мозаїка, плитка. Бетонний басейн на замовлення можна побудувати будь-якої геометричної форми та різних масштабів: приватний у кілька метрів або громадський на 30-50 метрів і більше.

бетонний басейн у Києві

Типи бетонних басейнів

За конструкцією бетонні басейни, замовити які ви можете у нас, поділяються на вищезгадані переливні та скіммерні.

  1. Переливні басейни, у яких система фільтрації має на увазі воду в рівень зі підлогою, як правило, будують лише з бетону. Такі басейни вимагають наявності підвального приміщення з ємностями для збирання та очищення води, що переливається через край. Бетонні басейни переливного типу відрізняються привабливим дизайном. Відмінно підходять для застосування на курортах, готелях, громадських місцях з великою кількістю купаються.
  2. Бетонний басейн скіммерного типу має на увазі в стінах заставні деталі, які є фільтрувальними баками з плаваючими заслінками. Водоочищення проводиться спеціальними скіммерами. Купальні чаші цього типу оптимально підходять для тих, хто вирішив побудувати бетонний басейн – на дачі або в приватному заміському будинку.

Залежно від розташування розрізняють бетонні басейни криті та вуличні. Перший варіант найбільш застосовний в умовах українського клімату, щоб насолоджуватися відпочинком цілий рік. Бетонний басейн критого типу дає можливість облаштувати не тільки місце для плавання, а й доповнити його лазнею, хамамом, цілою SPA-зоною з джакузі. Якщо ви вирішили замовити критий басейн із бетону, то для максимального комфорту при купанні в ньому наші фахівці ретельно прорахують системи вентиляції, повітрообміну та підігріву води для підтримки правильного режиму вологості та температури.

Вуличні басейни є класичним рішенням для приватного будинку, котеджу, присадибної ділянки. Значно дешевше побудувати бетонний басейн під ключ відкритого типу, ніж закритий у приміщенні. Користуватися ним логічно в теплу пору року, як правило, з травня по серпень-вересень. В решту холодних місяців на нього встановлюється накриття для басейну, купити яке ви також можете у нас.

бетонний басейн Переливний

Основні переваги бетонних басейнів

Незважаючи на відносно високу вартість бетонного басейну під ключ, він залишається затребуваним рішенням на ринку. Причиною всього визначні переваги та переваги бетонних басейнів:

  • Довговічність
  • Облицювання
  • Ексклюзивність
  • Практичність
  • Як замовити бетонний басейн

Якщо ви знайшли наш сайт за запитом бетонний басейн Київ або замовити басейн з бетону, то сміливо телефонуйте нам або пишіть. Компанія «WaterStream» має багаторічний практичний досвід та безліч готових проектів за спиною, що дозволяє гарантувати високу якість робіт. Основні етапи ви можете побачити також у розділі будівництво басейнів у Києві. Звертайтеся за консультацією, наші експерти із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть замовити бетонний басейн вашої мрії, за індивідуальним проектом, який радуватиме вас багато років!